Katarzyna Jaworska
wizaż

Jestem plastykiem i wizażystką z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku – Bialej oraz Francuską Szkołę Makijażu Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji Sodispar w Krakowie. Pracując ponad 6 lat w renomowanej perfumerii przeszłam szereg szkoleń z makijażu i pielęgnacji z marek popularnych oraz selektywnych. Byłam wizażystką marek Nouba i Deborah oraz profesjonalnej marki dla wizażystów Glazel. Bardzo dobrze znam branżę kosmetyczną, a jako plastyk posiadam dużą wrażliwość artystyczną i zdolności plastyczne, niezbędne w fachu wizażysty. Wykonując makijaż zawsze biorę pod uwagę oczekiwania klientki, typ urody, osobowość oraz daną okoliczność.
Współpraca z fotografami, projektantami, studiem urody Glamour, magazynem Fryzury Ślubne i Makijaże wzbogaciła moje doświadczenie. Ponadto jestem wielokrotną finalistką oraz mistrzynią prestiżowych, ogólnopolskich mistrzostw makijażu.

kosmetyki

... używam renomowanych kosmetyków marek selektywnych – Dior, Chanel, Lancome, Guerlain, Sisley, oraz profesjonalnych – Kryolan oraz Glazel.

makijaż

... sztuka, w której najważniejsza jest umiejętność obserwacji - patrzenia, słuchania i kreowania w połączeniu z głębokim poczuciem estetyki, doskonałą techniką, precyzją i perfekcją wykonania. To umiejętność stosowania się do zasad w makijażu, ale też do ich łamania, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt. To zabawa kolorem, światłem i cieniem, fakturą i linią, a jej rezultatem jest, nieraz zaskakujące, odkrywanie piękna które drzemie w każdej z nas.

wizażystka

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych. Czasem lubię coś poczytać w oryginale... Interesuję się aranżacją wnętrz, zbieram magazyny wnętrzarskie, śledzę strony z pięknymi wnętrzami, tkaninami, meblami, głównie na stronach angielskich – uwielbiam stylowe wnętrza angielskie i francuskie. W wolnych chwilach i w przypływach natchnienia maluję obrazy – olejne i pastelami, rysuję portrety.